Gossip Girl RPG Forum
Gossip Girl RPG Forum
Gossip Girl RPG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Gossip Girl RPG Forum
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 4 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 4 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 17, на Вто Яну 03, 2012 5:53 pm
Latest topics
» Restaurant fairytale
Night club Dream EmptyНед Яну 08, 2012 1:21 pm by Nate Archibald.

» Where is my RPG friend?
Night club Dream EmptyСъб Яну 07, 2012 5:18 pm by Cassie Valentine.

» Преди 3 месеца в Бруклин
Night club Dream EmptyСъб Яну 07, 2012 4:16 pm by Olivia Burke.

» Сватосване
Night club Dream EmptyСъб Яну 07, 2012 3:57 pm by Nate Archibald.

» Коя зодият е следващият ?
Night club Dream EmptyСъб Яну 07, 2012 9:50 am by Cassie Valentine.

» Номинации за горещият стол [От 09.01 До 16.01]
Night club Dream EmptyПет Яну 06, 2012 5:19 pm by Olivia Burke.

» BFF,Girlfriend / Boyfriend ,Sister,Brother,Enemy ... everything is here!
Night club Dream EmptyПет Яну 06, 2012 4:09 pm by Ally.

» Смяна на Името
Night club Dream EmptyПет Яну 06, 2012 11:10 am by Olivia Burke.

» Размяна на банери
Night club Dream EmptyЧет Яну 05, 2012 10:51 pm by Nate Archibald.

Top posters
Olivia Burke.
Night club Dream Vote_lcapNight club Dream Voting_barNight club Dream Vote_rcap 
Blair Waldorf♥
Night club Dream Vote_lcapNight club Dream Voting_barNight club Dream Vote_rcap 
Nate Archibald.
Night club Dream Vote_lcapNight club Dream Voting_barNight club Dream Vote_rcap 
Наоми Кларк
Night club Dream Vote_lcapNight club Dream Voting_barNight club Dream Vote_rcap 
Джорджина Спаркс
Night club Dream Vote_lcapNight club Dream Voting_barNight club Dream Vote_rcap 
Ребека
Night club Dream Vote_lcapNight club Dream Voting_barNight club Dream Vote_rcap 
Ally Prestonღ
Night club Dream Vote_lcapNight club Dream Voting_barNight club Dream Vote_rcap 
Serena van der Woodsen
Night club Dream Vote_lcapNight club Dream Voting_barNight club Dream Vote_rcap 
Джаки Съмърс.
Night club Dream Vote_lcapNight club Dream Voting_barNight club Dream Vote_rcap 
Jayy Von Monroe.
Night club Dream Vote_lcapNight club Dream Voting_barNight club Dream Vote_rcap 

 

 Night club Dream

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Olivia Burke.
Admin
Olivia Burke.


Брой мнения : 130
Points : 236
Reputation : 6
Join date : 07.12.2011

Night club Dream Empty
ПисанеЗаглавие: Night club Dream   Night club Dream EmptyПон Яну 02, 2012 11:01 pm

Night club Dream Club_dream_miami
Върнете се в началото Go down
Наоми Кларк

Наоми Кларк


Брой мнения : 39
Points : 53
Reputation : 6
Join date : 03.01.2012

Night club Dream Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Night club Dream   Night club Dream EmptyВто Яну 03, 2012 11:17 pm

Застанахме пред един бар,името му беше интересно"Мечта",но нас това не ни интересуваше в момента,просто се интересувахме от това колкото се може по-бързо да влеземе.И двете усещахме жаждата за алкохол.Макар да не бях пила от 1 година ,реших ,че това днес ще се промени.Седнахме на бара и бармана ни погледна странно,попита ни за години ,а аз се доближих до него и му прошепнах нещо в ухото,а с ръка му подадох 200 долара.Не исках никой да разваля вечерта ни..Поръчах шотове за нас двете и една бутилка шампанско.
-Мисля,че се очертава тежка вечер..-казах й аз.
Върнете се в началото Go down
Джорджина Спаркс

Джорджина Спаркс


Брой мнения : 29
Points : 44
Reputation : 13
Join date : 03.01.2012

Night club Dream Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Night club Dream   Night club Dream EmptyВто Яну 03, 2012 11:23 pm

-Дам. Но нямаше нужда да го подкупваш. -Засмях се. -Аз съм на осемнадесет. Е, все пак не ми се изкарваше лична карта, да показвам и благодаря. -Усмихнах се. Често идвах тук. Три пъти в месеца. Винаги в събота беше най-препълнено. Може би тогава идваха и малолетните като нея.
-А ти на колко си? Не изглеждаш на петнадесет годишна хлапачка. -Наистина не изглеждаше на малка. Видях как след няколко минути барманът да се задава с поръчката ни. Отново пиене. Защо ли още първият път не се напих... Може би, ако го бях сторила сега нямаше да съм тук.
Върнете се в началото Go down
Наоми Кларк

Наоми Кларк


Брой мнения : 39
Points : 53
Reputation : 6
Join date : 03.01.2012

Night club Dream Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Night club Dream   Night club Dream EmptyВто Яну 03, 2012 11:29 pm

-Хайде няма нищо,човека цяла седмица се бъхти тук ,за да изкара тези пари,а аз най-много да ги дам за някои обувки или дрехи..На 17 години съм.Срам ме е да кажа,честно казано,но какво да се прави,такъв е живота.-казах аз.
Имах този гаден навик,когато се напия или започвам да се напивам да не спирам да говоря ,такава бях и когато съм нервна ,но в случая май е първото,защото не бях нервна,колкото й да не беше дрожелюбна се чувствах сигурна с нея.Нямаше определена причина,но малко хора ме караха да се чувствам така,всъщност само един,но това нямаше значение сега.Усещах как тази "отрова" проникна в мен.Станах хванах я за ръката и отидохме на дансинга ,започнахме да танцуваме,а всички погледи бяха в нас,усещах ,че тя ще направи нещо лудо..просто чаках..
Върнете се в началото Go down
Джорджина Спаркс

Джорджина Спаркс


Брой мнения : 29
Points : 44
Reputation : 13
Join date : 03.01.2012

Night club Dream Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Night club Dream   Night club Dream EmptyВто Яну 03, 2012 11:37 pm

Точно взех единият шот и го глътна бързо. Тя започна да бърбори за нещо. Аз почти не я слушах. Бях готова да я питам, защо се срамува от годините си. Беше странно, но тогава тя ме дръпна за ръката и се озовахме на дансинга. Естествено започнахме да танцувахме. Не беше много ясно кой с кого, но голяма работа. В главата ми пробягваха купища неща. Просто не бях сигурна кое първо да направя.
-Знаеш ли, да танцуваме само е скучно. Имам предложение. Да играем на предизвикателства? -Повдигнах вежда. Имах толкова много идеи. Надявах се, че е пияна, за да може да прави глупусти. Иначе никой никога не е съгласен с мен.
Върнете се в началото Go down
Наоми Кларк

Наоми Кларк


Брой мнения : 39
Points : 53
Reputation : 6
Join date : 03.01.2012

Night club Dream Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Night club Dream   Night club Dream EmptyВто Яну 03, 2012 11:43 pm

-Съгласна съм,разбира се.-започнах да се смея.
-Обичам я тая игра,но не беше ли истина или предизвикателство ,както и да е все тая няма особено голямо значение как е името на играта ,започваме ли.Добре ,хайде ,кажи какво да направя.
Това ли беше начина за бягство от проблемите и болката,алкохола и непознатите,които явно не им пукаше за теб,но в момента не ми пукаше въобще.Виждах и преценявах всичко ясно и точно,не бях толкова пияна,колкото жадуваща за малко забавление.Беше ми писнало да се правя на доброто момиче ,на тъжното момиче..вече бях момичето,което искаше някаква промяна.Явно това беше пътя,макар и непревелен тръгнах по него.
Върнете се в началото Go down
Джорджина Спаркс

Джорджина Спаркс


Брой мнения : 29
Points : 44
Reputation : 13
Join date : 03.01.2012

Night club Dream Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Night club Dream   Night club Dream EmptyВто Яну 03, 2012 11:49 pm

Уау! Не знам... Дали й хареса как се държа или по принцип си е такава или и тя реши да се отпусне, но определено имаше промяна от около половина час.
-Да. Казваше се истина или предизвикателство, но всички избират истината. -Видях, че тя няма търпение да я накарам да направи нещо. Огледах се.
-Добрем... -Усмихнах се дяволито. -Искам да си вземеш парите от барманчето. Ти решаваш как и дали той да те види, но ако ни види трябва да бягаме. -Не знам защо я накарах да направи точно това, но ми се искаше да видя как ще го направи.
Върнете се в началото Go down
Наоми Кларк

Наоми Кларк


Брой мнения : 39
Points : 53
Reputation : 6
Join date : 03.01.2012

Night club Dream Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Night club Dream   Night club Dream EmptyВто Яну 03, 2012 11:57 pm

-Лесна работа.-казах и аз.
Тръгнах към бара и вече в главата ми изплува нещо,което може би щеше да ми помогне .Не бях сто процента сигурна ,но трябваше да опитам.
-Искам си пари!-казах настоятелно аз.
Той ме погледна и ми се изсмя в лицето и каза:
-Какви пари,кукло?
Изнервих се,а това не беше добре за него бях измислила нещо,но се отказах..трябваше да действам грубо,защото мразех някаква пародия на мъж да ми се парави на голямата работа.
-Имаш три секунди да извадиш 200 долара и да ми ги дадеш,ако не искаш да се обадя на шефа ти и после на полицията,за дето даваш алкохол на лица под 18 годишна възраст,защото колкото й да ме гледаш така миличка бъди сигурен ,че след три думи на полицаийте ще се молиш,да не ме беше срещал.А й да подчертая,че шефа на полицията е стар приятел на родителите ми,е?-на един дъх казах аз.
Той извади парите и ги остави на бара,като същевременно каза.
-Каква кучка.
Аз се усмихна и подскачайки си ,стигнах до моята нова най-добра приятелка давайки и парите.
-Задръж ги.
Върнете се в началото Go down
Джорджина Спаркс

Джорджина Спаркс


Брой мнения : 29
Points : 44
Reputation : 13
Join date : 03.01.2012

Night club Dream Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Night club Dream   Night club Dream EmptyСря Яну 04, 2012 9:13 am

Не че ми трябваха пари, но какво да се прави... Сложих ги в джоба си. Не очаквах да ги вземе по такъв начин.
-Сега е мой ред. -Ухилих се и зачаках тя да измисли нещо. През това време аз подскочих няколко пъти. Видях колко учудено беше Кларк, но все пак нямах намерение да й помагам за МОЕТО предизвикателство. Нека тя сама го измисли.
-Е? -Подканих я.
Върнете се в началото Go down
Наоми Кларк

Наоми Кларк


Брой мнения : 39
Points : 53
Reputation : 6
Join date : 03.01.2012

Night club Dream Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Night club Dream   Night club Dream EmptyСря Яну 04, 2012 11:41 am

Бара се задими.Аз отпих още веднъж от шампанското и казах "Наздраве" на моята сладка приятелка,тя ми отвърна със същото.Тя чакаше да й кажа какво трябва да направя.Беше ми трудно пожене наистина досега всички са казвали истината и не можех да измисля нещо,което да я заинтригува,но все пак трябваше да отворя устата си и да продумам нещо,ако ще да е най-голямата простотия,тя може да си помисли,че съм пияна и да не забележи..е поне се надявам.
-Искам да отправиш най-мръсното секс предложение на някой от бар ,по твой избор може и да е момиче ,може и да е мъж ,както прецениш ти?-казах й аз.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Night club Dream Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Night club Dream   Night club Dream Empty

Върнете се в началото Go down
 
Night club Dream
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Club "Purpple dream"
» Night club "in the mix"
» Night club Cavalli.
» Strip club

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Gossip Girl RPG Forum :: Nightlife-
Идете на: