Gossip Girl RPG Forum
Gossip Girl RPG Forum
Gossip Girl RPG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Gossip Girl RPG Forum
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 17, на Вто Яну 03, 2012 5:53 pm
Latest topics
» Restaurant fairytale
Restaurant fairytale EmptyНед Яну 08, 2012 1:21 pm by Nate Archibald.

» Where is my RPG friend?
Restaurant fairytale EmptyСъб Яну 07, 2012 5:18 pm by Cassie Valentine.

» Преди 3 месеца в Бруклин
Restaurant fairytale EmptyСъб Яну 07, 2012 4:16 pm by Olivia Burke.

» Сватосване
Restaurant fairytale EmptyСъб Яну 07, 2012 3:57 pm by Nate Archibald.

» Коя зодият е следващият ?
Restaurant fairytale EmptyСъб Яну 07, 2012 9:50 am by Cassie Valentine.

» Номинации за горещият стол [От 09.01 До 16.01]
Restaurant fairytale EmptyПет Яну 06, 2012 5:19 pm by Olivia Burke.

» BFF,Girlfriend / Boyfriend ,Sister,Brother,Enemy ... everything is here!
Restaurant fairytale EmptyПет Яну 06, 2012 4:09 pm by Ally.

» Смяна на Името
Restaurant fairytale EmptyПет Яну 06, 2012 11:10 am by Olivia Burke.

» Размяна на банери
Restaurant fairytale EmptyЧет Яну 05, 2012 10:51 pm by Nate Archibald.

Top posters
Olivia Burke.
Restaurant fairytale Vote_lcapRestaurant fairytale Voting_barRestaurant fairytale Vote_rcap 
Blair Waldorf♥
Restaurant fairytale Vote_lcapRestaurant fairytale Voting_barRestaurant fairytale Vote_rcap 
Nate Archibald.
Restaurant fairytale Vote_lcapRestaurant fairytale Voting_barRestaurant fairytale Vote_rcap 
Наоми Кларк
Restaurant fairytale Vote_lcapRestaurant fairytale Voting_barRestaurant fairytale Vote_rcap 
Джорджина Спаркс
Restaurant fairytale Vote_lcapRestaurant fairytale Voting_barRestaurant fairytale Vote_rcap 
Ребека
Restaurant fairytale Vote_lcapRestaurant fairytale Voting_barRestaurant fairytale Vote_rcap 
Ally Prestonღ
Restaurant fairytale Vote_lcapRestaurant fairytale Voting_barRestaurant fairytale Vote_rcap 
Serena van der Woodsen
Restaurant fairytale Vote_lcapRestaurant fairytale Voting_barRestaurant fairytale Vote_rcap 
Джаки Съмърс.
Restaurant fairytale Vote_lcapRestaurant fairytale Voting_barRestaurant fairytale Vote_rcap 
Jayy Von Monroe.
Restaurant fairytale Vote_lcapRestaurant fairytale Voting_barRestaurant fairytale Vote_rcap 

 

 Restaurant fairytale

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
Olivia Burke.
Admin
Olivia Burke.


Брой мнения : 130
Points : 236
Reputation : 6
Join date : 07.12.2011

Restaurant fairytale Empty
ПисанеЗаглавие: Restaurant fairytale   Restaurant fairytale EmptyВто Яну 03, 2012 12:12 pm

Restaurant fairytale Jena_restaurant8_alb
Върнете се в началото Go down
Blair Waldorf♥
Admin
Blair Waldorf♥


Брой мнения : 108
Points : 271
Reputation : 7
Join date : 07.12.2011

Restaurant fairytale Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Restaurant fairytale   Restaurant fairytale EmptyЧет Яну 05, 2012 2:41 pm

Когато Нейт ме изпрати до вкъщи ми трябваше около час да се оправя.След като най-накрая избрах какво ще облека, избрах и аксесоарите.Стана време да тръгвам,защото отново закъснявах.Обух високите токчета,а Дорота ми подаде палтото.Слязох долу а лимозината вече ме чакаше.Не знаех,честно казано в кой ресторант отивам,но Нейт беше казал на шофьора.Когато пристигнах излязох от колата и се огледах.Изглеждаше доста луксозен и хубав ресторант.Портиерът отвори вратата и аз влязох вътре.Още на първият оглед на помещението забелязах Нейт,на една от масите.Стоеше сам с бутилка бяло вино,но 1995 - едно от любимите ми.Закрачих към масата и се усмихнах.Той се изправи и като галантен джентълмен ми помогна да седна.След това се върна на мястото си,а келнерът ми наля вино.
- Добър вечер скъпи - казах и вдигнах чашата като се усмихнах.
Той направи същото и след това отпих малка глътка от виното.Вкусът можеше да ме накара да се разтопя.
Върнете се в началото Go down
https://gossipgirlrpg-forum.bulgarianforum.net
Nate Archibald.

Nate Archibald.


Брой мнения : 88
Points : 94
Reputation : 3
Join date : 03.01.2012

Restaurant fairytale Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Restaurant fairytale   Restaurant fairytale EmptyЧет Яну 05, 2012 3:08 pm

Ето...бях готов за една от обикновените вечери,поне за мен.Вечеря с Блеър в изискан ресторант.Имах чувството,че вече познавам всички ресторанти в Манхатън.Винаги се стараех да я водя на различно място,да се чувства добре и удовлетворена.Да...пренебрегвах себе си,винаги се съгласявах с нея,но поне това,че тя е щастлива ми донасяше щастие.
Облякох една риза,черни панталони и се отправих към ресторанта.Разбира се тя закъсняваше,но и на това бях свикнал.Това си беше Блеър.
Щом влезе станах от стола си като й помогнах да седне и след това аз също седнах на мястото си.Беше..неотразима,наистина.
-Мила,много си красива.
Казах като й се усмихнах и също отпих от виното си.
-Надявам се мястото да ти хареса.
Казах с леко притеснена нотка в гласа и я погледнах.
Върнете се в началото Go down
Blair Waldorf♥
Admin
Blair Waldorf♥


Брой мнения : 108
Points : 271
Reputation : 7
Join date : 07.12.2011

Restaurant fairytale Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Restaurant fairytale   Restaurant fairytale EmptyЧет Яну 05, 2012 3:23 pm

Усмихнах се доволно и отпих отново от виното ми.Беше доста мил и напоследък се държеше доста странно,това не ми харесваше но смятах да го преглътна.
- Благодаря скъпи -добавих спокойна и оставих внимателно чашата на масата.
Огледах се наоколо и забелязах ,че помещението е пълно.Малкото фонтанче по средата на ресторанта,което беше обсипано със розови листенца от рози и плуващи свещички го правеше по романтично и по уютно.
- Бих казала,че е невероятно.. - усмихнах се и погледнах към него.
Радваше се когато не мрънках и се стараех пред него да не мрънкам.Не обичах да го гледам когато е нацупен или раздразнен.Исках отношенията ни да са спокойни точно сега,защото и двамата имахме собствените си проблеми в семейството.Бяхме готови да си помогнем,но не беше нужно и във връзката ни да има проблеми.Притесняваше ме само това,че от както Серина се появи той се промени,някак си стана малко по притеснителен и по-загрижен.Нещо криеха,но не знаех какво е .Щях да го разбера,но сега не исках да повдигам въпроса.
- Какво ще вечеряме? - попитах го с любопитство.
Той винаги избираше нещо много вкусно ,което беше по вкусът ми.Това беше една от причините да го харесвам толкова много.
Върнете се в началото Go down
https://gossipgirlrpg-forum.bulgarianforum.net
Nate Archibald.

Nate Archibald.


Брой мнения : 88
Points : 94
Reputation : 3
Join date : 03.01.2012

Restaurant fairytale Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Restaurant fairytale   Restaurant fairytale EmptyЧет Яну 05, 2012 3:53 pm

-Радвам се,миличка.-усмихнах й се и поех дъх за да отговоря на въпроса й.
-Амии..Салата Панцанела,Пиле Венециана и Тирамису.Реших да заложа на италианската кухня,знам че я харесваш.-Усмихнах се доволно,а след това допълних.-Даже мога да ти кажа какво включват ястията!Значи..Салата Панцанела - домати, краставици, лук..ъхх..имаше едно сирене..а да!Сирене Ементал, маслини, сос Песто, крутони, поръсени с пармезан,ноо за теб без лук,тъй като не обичаш!-поех си отново дъх като преминах към основното.Пиле Венециана - пилешки гърди запечени с моцарела, топено сирене и пресен пипер, гарнирани с картофи и спанак ии накрая Тирамису ..ами то..то е едно сладко изкушение.-Намигнах й и се усмихнах доволен от себе си,че успях да запомня всичко това.
-А за фон ще е любимата ти музика.-усмихнах се отново и отпих от виното като направих знак на келнера да сервира салатата.
Върнете се в началото Go down
Blair Waldorf♥
Admin
Blair Waldorf♥


Брой мнения : 108
Points : 271
Reputation : 7
Join date : 07.12.2011

Restaurant fairytale Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Restaurant fairytale   Restaurant fairytale EmptyПет Яну 06, 2012 10:31 pm

Усмихнах се доволна и хванах ръката му.Това беше моето момче,което правеше всичко за мен за да съм щастлива.Знаех,че винаги ще е така и че нищо не може да го накара да направи обратното.
- Само една грешка,но при положение ,че те обичам винаги ще ти го простя - засмях се и вметнах.
Келнерът донесе салатите,които изглеждаха вкусно и бяха декорирани доста добре.Отпих глътка от виното и опитах салатата.Наистина беше вкусна.Нейт имаше вкус и то не само за храна.Тази вечер беше избрал едни от любимите ми ястия,а и с фонът от любимата ми музика всичко беше повече от перфектно.
- Явно господин Арчибалд ,ще иска нещо тази вечер - погледнах го и повдигнах вежда.
Бях готова да му дам всичко,защото той правеше всичко за мен..
Върнете се в началото Go down
https://gossipgirlrpg-forum.bulgarianforum.net
Serena van der Woodsen

Serena van der Woodsen


Брой мнения : 21
Points : 23
Reputation : 0
Join date : 03.01.2012

Restaurant fairytale Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Restaurant fairytale   Restaurant fairytale EmptyПет Яну 06, 2012 10:52 pm

Погледнах часовника,а след това лениво отклоних очи.Замислих се за момент за цифрите,които бях видяла на циферблата и панически забързах към гардероба си.Облякох новата рокля,поставена най-отгоре на първата купчинка.Обух и подходящ чорапогащник с нежни мотиви и любимите си бели обувки с висок ток.Рискувах да измръзна,но нямах и секунда да се преобличам наново.Оливия,най-вероятно вече чакаше в ресторанта.
Поръчах си такси,а за щастие не загубихме много време по светофарите,така че пристигнах с приемливото 10-минутно закъснение както обикновено.Преди да сляза от таксито извадих телефона си и погледнах лъскавия дисплей.Отворих непрочетения смс от Оливия-"Съжалявам Ес,но днес няма да мога да дойда.".Изсумтях тихо и подадох една банкнота на шофьора,слязох от таксито без да чакам за рестото си и се отправих към входа на "Фейритейл",надявайки се,че ще имам късмета да срещна някой познат вътре.
Заведението беше препълнено както обикновено,а очите ми зашариха по познатите и непознатите лица на посетителите.В дъното на една маса забелязах Блеър и Нейт и реших да се доближа да ги поздравя.Проправих си път към масата им.
- Здравейте.-усмихнах се на приятелите си.
Върнете се в началото Go down
Nate Archibald.

Nate Archibald.


Брой мнения : 88
Points : 94
Reputation : 3
Join date : 03.01.2012

Restaurant fairytale Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Restaurant fairytale   Restaurant fairytale EmptyСъб Яну 07, 2012 12:14 am

-Искам само да си щастлива,миличка.Знам колко много проблеми ти се насъбраха и искам поне,когато си с мен да не се притесняваш за нищо и да се чувстваш добре.-усмихнах й се като потърках ръката й нежно,а в този миг...Серина?!
-Ъм....
За миг тотално забих.Изглеждам ужасно нелепо и неадекватно,а не биваше.
-Хей!Серина!
Казах въодушевено,е по-точно..опитах се да го изиграя колкото може по-добре.Не..не че не се радвах да я видя.Напротив,радвах се ужасно много и това беше проблемът.Все още бях влюбен в нея..
-Ъм...сядай!Радваме се да те видим!-поканих я като се прокашлях
Върнете се в началото Go down
Blair Waldorf♥
Admin
Blair Waldorf♥


Брой мнения : 108
Points : 271
Reputation : 7
Join date : 07.12.2011

Restaurant fairytale Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Restaurant fairytale   Restaurant fairytale EmptyСъб Яну 07, 2012 4:13 pm

Усмихнах се и в този момент видях физиономията на Нейт.Зад себе си чух познат глас и когато се обърнах видях Серина.Бях щастлива ,че я виждам защото напоследък двете нямахме време много една за друга.Нейт я покани да седне с нас а тя прие.Така или иначе исках да ги викнем тази вечер..
- Как си "С"? - попитах я ведро.
Келнерът дойде и и' донесе прибори ,чаша за вино и вода и салата.Бях щастлива ,че е тук,но само Чък ни липсваше.От доста време не се бяхме събирали четиримата.

пп; Извинявам се за закъснението,и за краткият пост :хх
Върнете се в началото Go down
https://gossipgirlrpg-forum.bulgarianforum.net
Serena van der Woodsen

Serena van der Woodsen


Брой мнения : 21
Points : 23
Reputation : 0
Join date : 03.01.2012

Restaurant fairytale Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Restaurant fairytale   Restaurant fairytale EmptyНед Яну 08, 2012 1:00 pm

Нейт ме покани да се присъединя и посочи празния стол пред мен.Така и така с Оливия нямаше да обядваме днес,приех.Съблякох дългото си палто като го подадох внимателно на келнера,който побърза да го закачи на изрисуваната с орнаменти висока закачалка на входа на ресторанта.
Настаних се удобно на стола и погледнах двамата си приятели,които изключително много си отиваха като двойка.
- Как си "С"? - попита ведро Блеър и ми подаде едно меню.
- Ами бясна до някъде..-засмях се-..нали я знаете Оливия..
Разгърнах кожените корици и заразлиствах лъскавите страници,докато не попаднах на нещо,което да привлече погледа ми.Когато сервитьора дойде,ме поздрави и попита какво ще обичам.Това бе един от любимите ми ресторанти,така че често го посещавах и се познавах с персонала.
- Здравей Алекс!Ще искам една чаша вино,от обичайното и салата "Цезар".-отвърнах с усмивка.
- Е вие как се?-попитах като зашарих с поглед между Блеър и Нейт.
Върнете се в началото Go down
Nate Archibald.

Nate Archibald.


Брой мнения : 88
Points : 94
Reputation : 3
Join date : 03.01.2012

Restaurant fairytale Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Restaurant fairytale   Restaurant fairytale EmptyНед Яну 08, 2012 1:21 pm

Защо беше толкпва красива...не можех да отделя очите си от нея..Само че трябваше някак си да го направя,защото Блеър накрая щеше да забележи.
-Ние....супер сме!
Казах като едвам се усмихнах и хванах ръката на Блеър като й се усмихнах мило и тихо прошепнах "Обичам те".Можеше да го разчете по устните ми.
-Какво за Оливия?Да не те е изпързаляла?-Казах като се засмях и отпих доста голяма глътка от виното,дори се закашлях за миг.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Restaurant fairytale Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Restaurant fairytale   Restaurant fairytale Empty

Върнете се в началото Go down
 
Restaurant fairytale
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Restaurant Split
» Restaurant Grand Elite
» Au Grain de Folie - vegetarian restaurant

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Gossip Girl RPG Forum :: Restaurants and Cafes-
Идете на: